6 šaunūs būdai, kaip stilizuoti plaukus naudojant sruogas

Dažai plaukamsPlaukai yra svarbi mūsų tapatybės dalis. Jie gali akimirksniu pakeisti arba sugadinti jūsų išvaizdą, todėl beveik nėra nieko svarbesnio už tai, kaip formuojate plaukus. Nesvarbu, ar plaukai garbanoti, garbanoti, ar tiesūs, yra daugybė būdų juos šukuoti. Puikus kirpimas dažnai būna pirmas žingsnis į puikią naują išvaizdą, tačiau papildžius šukuoseną tam tikrais stiliaus kūrimo būdais, viskas pereis į kitą lygį. Nuo pynimų ir segtukų iki šukuosenų ir suktukų – štai 6 šaunūs būdai, kaip stilizuoti plaukus naudojant sruogas. Plauku dazymas sruogelemis ir specialistų patarimai.

Pinta pusiau aukštyn, pusiau žemyn

Šią šukuoseną galima greitai ir lengvai padaryti. Tai puikus būdas papuošti plaukus, jei turite tiesius plaukus, bet nenorite jų surišti į kuodą. Šiai šukuosenai sukurti reikės plaukų gumelės, plaukų šukų ir plaukų lako. Pradėkite nuo plaukų perskyrimo abiejose galvos pusėse. Tada iš kiekvienos pusės paimkite po vieną kirpčiuką ir sukryžiuokite juos vieną per kitą, kad suformuotumėte pynę. Galite palikti paprastą pynę arba suteikti jai tekstūros, šiek tiek keisdami pynės kryptį. Kai baigsite pinti galus, sutvirtinkite juos plaukų gumyte. Baigkite pinti pirštais, sukurdami tekstūrą, ir papurkškite plaukų laku, kad pynė laikytųsi.

Susuktas kuodas

Jei turite daug plaukų ir norite juos pademonstruoti, ši šukuosena jums puikiai tinka. Šiai šukuosenai sukurti reikės plaukų gumelės, plaukų lako ir plaukų šepečio. Suskirstykite plaukus į dvi dalis ir vienoje pusėje suriškite plaukus į aukštą kuodą. Apvyniokite plaukus iš kuoduko aplink kuoduko pagrindą ir sutvirtinkite plaukų gumyte. Susukite kitos dalies plaukus ir apvyniokite juos aplink kuoduko pagrindą. Pritvirtinkite plaukų gumyte. Baigdami šukuoseną papurkškite šiek tiek plaukų lako, kad ji laikytųsi.

Suvyniotas kuodelis

Jei norite plaukams suteikti šiek tiek tekstūros ir susikurti šukuoseną, kurią būtų lengva atkartoti, šis būdas jums puikiai tinka. Šiai šukuosenai sukurti reikės plaukų gumelės, plaukų lako ir plaukų šepečio. Perskirkite plaukus iš abiejų pusių ir pritvirtinkite atkarpas nuo veido plaukų gumyte. Paimkite likusius plaukus ir apvyniokite juos aplink plaukų gumytės pagrindą, kad sukurtumėte kuodelį. Šukuoseną pabaigkite plaukų laku, kad ji laikytųsi. Plaukų priauginimas Plaukų priauginimas – puikus būdas akimirksniu pakeisti šukuoseną, plaukų storį ir ilgį. Jų būna įvairių spalvų, tekstūrų ir ilgių, o naudoti juos labai paprasta. Yra keletas priauginimo tipų. Vieni jų tvirtinami tiesiai prie plaukų, vadinamieji ataudai, o kitiems naudojami maži segtukai, vadinamieji prisegamieji priauginimai. Ir vieni, ir kiti būna įvairių spalvų ir tekstūrų, todėl galite pasirinkti tokius, kurie geriausiai tinka jūsų plaukams.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>