Cheminės medžiagos kvepaluose

Kaip ir daugelis prekių šiais laikais, taip ir kvepalai internetu yra perkami ne šiaip sau – uždarytos parduotuvės, daug žmonių net negali išeiti iš savo namų. Tačiau ar žinote, iš kokių cheminių medžiagų kvepalai internetu yra sudaryti? Ar žinote, kad kai kurios iš jų yra netgi nuodingos?

Metų metus kvepalai kuriuos rekomenduoja įžymybės ir kurie kainuoja tikrai daug pinigų, buvo trokštami daugelio žmonių. Tiesa, pastaraisiais metais matoma, jog tokių kvepalų pardavimai krenta. Tai galima paaiškinti tuo, jog pasaulis labiau domisi ekologija, o tuo pačiu ir tuo, iš ko yra pagaminti šie kvepalai. Nors kvepalų kompanijoms tai ir atrodo kaip labai blogos naujienos, tačiau žvelgiant objektyviai, tai nėra taip ir blogai. Kvepalai internetu nėra nepakeičiami – galima pakeisti beveik visus jų sudėties ingredientus, todėl galbūt gamintojai padarys išvadas ir taip pat labiau atsižvelgs į naujausias tendencijas.

Kvepalai internetuTurbūt viena iš priežasčių, kodėl kvepalų kompanijos visame pasaulyje nesidrovėjo pardavinėti kenksmingus kvepalus yra ta, jog nėra jokio reikalavimo ant pakuotės nurodyti kvepalų sudėties. Kitaip tariant, niekas net nežino iš ko jie yra pagaminti. Kai kurie kvepalai yra gaminami iš dešimčių skirtingų ingredientų, todėl natūralu, jog ten gali būti įmaišyta ir šis tas negero.

Tačiau viskas pasikeitė tuomet, kai kvepalais susidomėjo mokslininkai, o tiksliau, chemikai, ir atliko su jais bandymus. Pasirodo, kad absoliuti dauguma brangiausių ir populiariausių kvepalų savo sudėtyje naudoja ingredientus, kurie gali sukelti silpnas alergines reakcijas, galvos skausmą, viršutinių kvėpavimo takų uždegimą, niežulį, nosies varvėjimą ar net hormonų disbalansą. Nesivelsime į mokslinius terminus ir nebandysime išvardinti visų galimai pavojingų medžiagų, kurios yra dedamos į kvepalus, tačiau pasakysime tik tiek – pirkti kvepalus vien dėl to jog jie skaniai kvepia ir jų pakuotė yra graži, o prekinis ženklas gerai žinomas, yra tikrai nelabai protinga. Ką daryti, jei norite įsigyti kvepalus, kurie bus draugiški ne tik aplinkai, bet ir jums patiems?

Visų pirma, egzistuoja kvepalai, kurie pristato save ekologiškais. Kaip žinia, tokie kvepalai dažniausiai yra atviri apie savo sudėtį ir skelbia ją kaip visiems viešai prieinamą informaciją. Tai reiškia, kad jūs galite tiksliai sužinoti ką pilate ant savo kūno ir drabužių. Be to, kadangi jie skelbiasi esantys ekologiški ir atskleidžia savo sudėtį, dažniausiai yra ne tik kad nekenksmingi, bet dar ir pagaminti iš natūralių sudedamųjų dalių.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>