Kaip nesuklysti perkant butą?

Pastaruosius kelerius metus sparčiai perkami sostinėje esantys butai senamiestyje. Tikriausiai tai vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kurie dirba šiame mieste bei nori būti arti visų strateginių objektų, kurie suteikia galimybę gyventi komfortiškai. Renkantis naują butą reikia žinoti tam tikrus patarimus, kurie padės išsirinkti savo svajonių būstą ir džiaugtis savo sprendimu ilgą laiką.

Gyvenimas miesto centreTikriausiai niekas nenustebs, kad pirmiausia pradedant naujo buto paieškas, reikia tiksliai įvardinti savo lūkesčius. Pagalvokite, kokio buto norite. Galite susirašyti prioritetus, kurie jums atrodo svarbūs. Taip pat galite pabandyti surašyti, kas jums nepatinka jūsų dabartinėje gyvenamojoje vietoje, tuomet lengviau bus sau įvardinti, kas jums iš tiesų patinka. Surašę visus prioritetus turėsite atlikti dar vieną labai svarbų darbą – suskirstyti į labai svarbius ir ne tokius svarbius. Pavyzdžiui, jums labai svarbus kriterijus – balkonas į pietų pusę, o miegamojo langai bus į rytų ar vakarų pusę – ne taip svarbu, tačiau tikrai žinote, kad nenorite miegamojo langų esančių pietų ar šiaurės pusėse. Tiesa, galvodami apie tinkamas puses, turite atsiminti, kad svarbu pagalvoti, kad tinkamos kryptys būtų ne tik žiemos, bet ir vasaros metu. Turite rasti geriausią sprendimą. Kalbant apie buto pasirinkimą turite pagalvoti apie tokius svarbius kriterijus kaip, kuris aukštas jums labiausiai tiktų. Taip pat svarbu ar yra pakankamai vietos statyti automobilį. Tiesiog sėskite ir ramiai viską apgalvokite. Galite surašyti visus svarbiausius kriterijus, kuriuos turi jūsų svajonių butas. Taigi, nuspręskite, kokio dydžio bus būstas. Kiek kambarių ir visos kitos svarbios detalės turi būti apgalvotos.

Kai jau žinote, kokio buto norite, metas pereiti prie finansų. Jūs turite gerai pagalvoti, koks jūsų biudžetas būsimam pirkiniui. Žinodami, kiek kainuoja butai senamiestyje, galite suprasti kokią sumą pinigų reikia turėti norint jį įsigyti. Šiuo metu daugelis būstą perka su banko paskola. Jei ir jūs naudositės banko paslaugomis, tai pirmiausia galima sužinoti, kokios sumos jums reiktų ir nuvykti į kelis skirtingus bankus konsultacijai. Jos metu sužinosite savo finansines galimybes. Išsiaiškinę viską su finansais, galėsite išsirinkti patinkančius butus ir susitarti dėl apžiūros. Labai gerai būtų išsirinkti kelis, o ne vieną butą ir vykti į apžiūrą. Tuomet viską beliks tik atidžiai apžiūrėti ir įvertinti tai ar jums yra tinkamas būstas. Išsirinkus savo svajonių butą, beliks tik džiaugtis nauju gyvenimo etapu.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>