Kaip namuose įrengti stumdomą spintą?

WiemannJei niekada anksčiau neturėjote stumdomos spintos, galite nežinoti, ko tikėtis ją montuojant. Juk idėja turėti spintą, kurią naktį galima uždaryti, kad būtų užtikrintas privatumas, teoriškai gali skambėti gražiai, bet praktiškai – nelabai. Na, nors gali atrodyti, kad reikia daug ką apgalvoti, kai kalbama apie nuosavą stumdomą spintą namuose, jei laikysitės šių paprastų žingsnių ir neskubėsite, įrengimą galėsite atlikti akimirksniu. Kai procesas bus baigtas ir galėsite naudotis savo naujuoju saugojimo sprendimu, iš karto pamatysite jo naudą. wiemann stumdomos spintos ir namuose vėl tvarka.

Ko reikės norint įrengti stumdomą spintą?

- Grąžtas – jums reikės grąžto su grąžtu, kuriuo būtų galima pritvirtinti montavimo laikiklį prie sienos ir pritvirtinti durų bėgelį prie durų. Jei gręžtuvo neturite, grąžto galite įsigyti internetu arba bet kurioje ūkinių prekių parduotuvėje. – Tvirtas laikiklis – tinka bet koks tvirtinimo laikiklis, kuriuo prie sienos tvirtinama stumdoma spinta. Galite naudoti sieninį laikiklį arba bėgių tvirtinimo laikiklį. – Tvirtinimo laikiklis – Jums reikės laikiklio, kuriuo galėsite pritvirtinti grąžtą prie tvirtinimo laikiklio. Tai padės jums pritvirtinti montavimo kronšteiną prie sienos. – Durys – galite naudoti bet kokias duris, tačiau gali būti, kad tvirtesnės durys bus patvaresnės nei plonesnės.

Paruoškite medžiagas

- Grąžtas – Norėdami išgręžti skyles sienoje, turėsite turėti tokio pat storio grąžtą, kaip ir jūsų siena (paprastai nuo M16 iki M18). – Sieninė plokštė – ji turėtų būti tokio pat storio kaip ir jūsų siena ir turėtų būti pritvirtinta varžtais arba dvipusiais klijais. – Durys – galite naudoti bet kokias duris, tačiau gali būti, kad tvirtesnės durys bus patvaresnės nei plonesnės. – Alleninis veržliaraktis – Alleninis veržliaraktis bus reikalingas varžtams, kuriais sieninė plokštė tvirtinama prie sienos, priveržti.

Išmatuokite ir pažymėkite naujos spintos vietą

Pirmiausia turėsite išmatuoti erdvę, kurioje bus jūsų naujoji spinta. Galite naudoti gulsčiuką, kad įsitikintumėte, jog viskas yra statmena ir tiesi, arba galite virvele ir popieriumi nubrėžti liniją per sieną, nuo kurios matuosite. Jei turite miegamąjį, kuriame planuojate įrengti stumdomą spintą, būtinai matuokite nuo lovos galvūgalio, o ne nuo spintos. Kai žinosite sienos išmatavimus, turėsite išsiaiškinti, koks bus spintos aukštis. Norėsite įsitikinti, kad ji bus pakankamai aukšta, kad galėtumėte lengvai pasiekti viduje esančias lentynas, bet pakankamai žema, kad neiškiltų į orą. Spintos pagrindo vietai pažymėti galite naudoti pieštuką arba trinamą žymeklį. Būtinai pažymėkite sieną, kurioje bus montuojama spinta, o tada pažymėkite dvi linijas per sieną, kur bus spintos aukštis. Pirmąją liniją galite pažymėti pieštuku, o antrąją – trinamuoju žymekliu

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>