Įrankių dėžės turinys

Kiekvienas tėtis, brolis ar vyras, kad ir kaip neigtų vyriškumo stereotipus, galiausiai gyvenime neišsiverčia be irankiu dezes. Nes, kad ir kaip mes kovotume už lyčių lygybę, moteris beveik niekada neina remontuoti kokio nors sugedusio prietaiso, kalti karnizų virš langų, remontuoti baldų ar daryti namo apdailos. Tai tenka vyrui, priėjus verdiktą dėl ne vienodų fizinių jėgų. Ir to užtenka, kad visos pasaulio problemos būtų išspręstos. Tad įrankių dėžė – ką joje reikia turėti.

Atsuktuvai

Dėžės įrankiamsNeįsivaizduojame irankiu dezes, kurioje nebūtų atsuktuvų. Visur ir visuomet įrankių dėžėse privalo būti atsuktuvas. Kam jo reikės? Kai atsikraustysite į naują keistą butą ir visur bus prikabinta Marijos paveikslų arba labai keistų nuotraukų (rėmeliuose), kai virš galvos kabos spintelė tualete, kai reikės daugiau dizaino patobulinimų, kurie prasidės nuo kažko nuardymo. Būtent taip – pirmiausia reikės kažką išardyti, nuardyti, o tada bus galima ir daugiau kažko daryti. Taigi, atsuktuvai bus geriausi draugai, kol vyks nuardymas. Reikės ir didelių, ir mažų, ir plokščių, ir kryžminių.

„Raktai“

Panašus į atsuktuvą yra raktas, ir jis yra taip pat labai svarbus irankiu dezes turinys. Raktus naudosite, kai remontuosite ir dviratį, ne tik tada, kai tvarkysite šiaip kažką. Raktai bus reikalingi visur, kai norėsite kažką atsukti ar atveržti. Pamatysite, kad tikrai taip viskas ir bus.

Plaktukai

Įrankių dėžėje gali būti tik vienas plaktukas, bet paprastai būna bent keli. Jie yra reikalingi ir jie yra būtini, nes jie net yra tapę ikonomis pačių įrankių. Jeigu ieškosite paveikslėlio su remonto ikonomis, turbūt iškart pamatysite plaktuką, tai pats išraiškingiausias „įrankio esmę“ atspindintis įrankis.

Pjovimo įranga

Be viso to, dar galės būti ir pjovimo įranga, kuri reikalinga dažniausiai pjaunant smulkias medžio ar plastiko detales. Metalo nenupjausi paprastai rankiniu būdu, tad metalui net ir nėra tinkančių pjūkliukų įrankių standartinėje dėžėje. Tačiau kitiems pjaustymams rasite keletą mažų pjūklų, pjūkliukų ir labai aštrų peiliuką. Tai įrankiai, reikalingi minimaliems darbams.

Matavimo įranga

Ilga liniuotė, centimetrinė juostelė, vadinamasis „metras“ ir gulsčiukas, taip pat kampuotis, skriestuvas ir matlankis – tai matavimo įranga, reikalinga darant remontą. Kai jau nukabinsite tuos keistus paveikslus, kabinsitės savus, kurie kam nors po jūsų irgi atrodys keistai. Tam, kad juos pasikabintumėte tiesiai, naudosite ir kampuotį, ir gulsčiuką, o gal abu kartu vienu metu. Kai norsite nusipirkti sofą, iš pradžių išsimatuosite kampą, kuriame norėsite ją įtalpinti. O jeigu būsite labai protingi, dar pasimatuosite ir durų pločius, per kuriuos tą sofą planuosite vėliau nešti.

Vinių, varžtų ir „visko“ po truputį rinkiniai taip pat sudalyvaus jūsų įrankių dėžės ansamblyje. Ir tai bus puikus dalykas, kurio vėliau reikės nuolat.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>