Su kuo dera medis namuose?

Baldai namamsAtnaujinti namus – puiki idėja pavasariui, o remontas net nėra būtinas, jeigu tiesiog nuperkami nauji ir gražūs baldai namams. Jūs galbūt kasmet skaitysite, kokios yra baldų ir interjero tendencijos, tačiau vertėtų atsižvelgti į tai, kad kai kurie dalykai lieka kokybiški ir populiarūs tokie patys. Jie modernūs, tačiau drauge virstantys klasika. Tarkime, tai gali būti baldai namams, kurie yra visiškai mediniai. Jeigu užsisakysite autentiškus medinius baldus namams, automatiškai šiek tiek keisis ir visa namų dvasia. Namai bus šiltesni, jaukesni, bet jums reikės žinoti, kas su kuo namuose gerai dera. Su kuo derinami mediniai baldai namams?

Gamtos spalvos

Kartais mes be reikalo padarome didelę problemą iš paprastų dalykų. Tarkime, bandydami suderinti spalvas, ieškodami internete pavyzdžių, kas su kuo geriau dera. Kai iš tiesų tarpusavyje gerai derančių dalykų paslaptis yra visai ne spalvų paletės iš interneto ir dizainerių pasiūlyti spalvų receptai. Paradoksas, tačiau dizaineriai spalvų idėjas patys ima iš gamtos. Pavyzdžiui, nufotografuojamas koks nors labai mums gražus gamtos vaizdas, tada iš jo imamos spalvos ir pagal tai kuriamas interjeras, baldai ar dar kas nors. Taigi, gamtos spalvos gali būti tikrasis įkvėpimo šaltinis, kai galvosite, koks kilimas, kokia užuolaida ar sienos spalva tiks prie jūsų medinių baldų. Tiesiog pažvelkite į gamtą. Kada medžių deriniai su kitais gamtos komponentais jums kuria gerą nuotaiką? Kokios spalvos tuomet būna gamtoje? Jas ir naudokite.

Augalai

Kadangi medis yra labai gamtiškas dalykas, tai ir prie jo visada tiks tikrieji gamtos elementai. Kambarinės gėlės – tai nuostabaus jaukumo ir namų grožio pasirinkimas. Jeigu turite namuose medinių baldų, jums būtinai reikia ir kelių kambarinių augalų. Nepaverskite namų bobutės urvu, tačiau papuoškite namus keliais žaliais augalais. Jeigu bijote, kad numarinsite, rinkitės kaktusus, jie gana atsparūs. Tada bandykite fikusus ar palmes – jie irgi atsparesni ir galbūt sugebės ištverti jūsų gyvenimo sąlygas. Jeigu norėsite paties tikriausio gyvumo, ieškokite ir kažko, kas turi žiedus, tačiau verčiau pažiūrėkite derinius internete.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>