Grindų plytelių tendencijos

Grindų plytelių raštais jūs galite sukurti nepamirštamą įspūdį savo interjere. Svarbu ir pačios grindų plytelės, ir kaip jos komponuojamos tarpusavyje. Ir žinoma, kas ant jų stovi, ar klasikiniai baldai, ar modernūs, ar šviesūs, ar tamsūs, ar nauji, ar seni.

Smulki mozaika

Vienas iš būdų padaryti jūsų vonią, virtuvę ar kitą erdvę, kurioje bus klijuojamos grindų plytelės, išskirtinai stilinga – naudoti smulkią mozaiką. Tokią, kokia būdavo klijuojami kone vitražiniai impresionistiniai raštai, kaip Gaudi architekto pastatai ir skulptūros. Mūsų sovietinėje architektūroje taip pat būdavo tokių pavyzdžių. Net ir prieš kelis metus išardytas Karoliniškių darželis buvo iš tokių gražių smulkių plytelių. Taigi, jeigu nebijote eksperimentuoti – kurkite apdailą iš itin mažų plytelių rašto.

Didžiuliai raštai

Naujos grindysArba darykite priešingai – dabar stilingos bet kokios, be ne standartinės plytelės.Taigi jos gali būti labai mažos arba labai didelės. Be to, rekomenduojama jas sukti 45 laipsnių kampu, kad staiga taptų tarsi įstrižos. Vengti ir simetrijos. Didelės plytelės gerai atkreips į save dėmesį, ant jų ir prie jų galima montuoti smulkesnius baldus, dekorą. Tuo tarpu ant smulkesnių plytelių rašto geriau būtų didesni, masyvūs baldai, interjero detalės.

Skirtingos plytelės

Kadangi madinga viskas, kas nestandartiška, tai pasi neigia ir dar viena tvarkos taisyklė. Nebereikia stengtis palaikyti tvarką plytelių raštuose. Sienos, tarkime, gali būti iš didelių plytelių, o grindys – iš mažučių plytelių mozaikos. Tarp kontrastų atsiranda grožis. Grindų plytelės neprivalo būti panašios į sienų plyteles. Nebijantiems eksperimentuoti, rekomenduojama čiupt pačią karščiausią mados tendenciją ir ant plytelių patiesti turkišką kilimą. Tokį standartinį, klasikinį kaip iš senų močiučių daugiabučio kambarių.

Ryškios spalvos

Galima žaisti ir su spalvomis. Šį kartą ne su plytelių spalvomis. Įdomiai atrodys, jeigu plytelės bus baltos kaip ligoninėje, tačiau tą slogų įspūdį persuks priešinga linkme spalvoti ryškūs klasikiniai baldai. Gali čia puikiai tikti koks nors ryškus, gražus, dailiai paraitytais kraštais fotelis, krėslas, o gal net ir visa sofa. Gal jūs galvojate – apie ką mes čia? Kokia dar sofa į vonią arba tualetą? O gal plytelėmis siūlome iškloti svetainę? Pirmasis variantas, nors ir atrodo beprotiškas, iš tiesų atitinka dabartines mados kryptis, kadangi siekiama iš tiesiog virtuvės ar tiesiog vonios padaryti kone į gyvenamąjį kambarį panašią vietą. Iki tol tai nebuvo madinga, o dabar staiga tapo kažkuo nepaprastu.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>