Kodėl naujų namų kvartalas Pašilaičiuose vilioja vis daugiau pirkėjų

Pašilaičiai yra vienas sparčiausiai augančių gyvenamųjų rajonų Vilniuje, viliojantis tiek jaunus, tiek vyresnio amžiaus pirkėjus. Naujų namų kvartalas Pašilaičiuose išsiskiria unikalia gyvenamąja atmosfera ir išskirtiniu nekilnojamojo turto vystytojų dėmesiu, todėl gali pasiūlyti funkcionalią, patogią ir jaukią gyvenamąją aplinką, atitinkančią išrankiausių pirkėjų poreikius.

Ko ieško gyventojas Vilniuje?

Ambercity projektaiReikia pripažinti, kad tiek naujas sostinės gyventojas, tiek ne vienerius metus čia gyvenantis vilnietis supranta, kad gyvenimas sostinėje neatsiejamas nuo nuolatinio judesio, žmonių, transporto spūsčių. Vis dėlto, net ir gyvendamos didmiestyje vis daugiau šeimų svajoja apie jaukią ir ramią gyvenamąją aplinką, kurioje būtų galima pasislėpti nuo nuolatinio miesto erzulio. Pašilaičiai yra rajonas, orientuotas į pastaruosius gyventojų lūkesčius. Būdamas strutūriškai patogioje miesto zonoje, iš kurios lengvai pasiekiami tiek didieji prekybos centrai, tiek senamiestis ar Vilniaus centras, tuo pačiu Pašilaičių mikrorajonas suteikia daugiau privatumo ir gyventojų ieškomos ramybės. Nauji AmberCity projekto daugiabučiai namai išsidėstę aplink erdvų vidinį kiemą, kuriame įrengtos poilsio erdvės, vaikų žaidimų aikštelės, pavėsinės, kiemo baseinas. Visa teritorija stebima moderniomis vaizdo sistemomis, todėl gyventojams siūloma išskirtinė galimybė mėgautis privatumu ir saugumu niekuomet nemiegančioje sostinėje.

AmberCity projekto privalumai

Atsižvelgiant į gyventojų patogumą, minėtasis AmberCity projektas Pašilaičiuose siūlo patogų susisiekimą su miestu, nepriklausomai nuo to, ar planuojate naudotis viešąja transporto sistema, ar nuosavu automobiliu (atstumas iki viešojo transporto stotelės yra vos kelios minutės, o automobilius galima laikyti dviejų aukštų požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse arba antžeminėse stovėjimo vietose). Nemėgstantiems ilgų kelionių į miestą ar vengiantiems transporto spūsčių, šalia komplekso įkurti prekybos centrai, vaikų darželiai, mokyklos, sporto klubai, parkai ir gydymo įstaigos. Laikui bėgant, planuojama gyvenamųjų daugiabučių komplekse įkurti ir mažas krautuvėles bei įmones, siūlančias kasdienes paslaugas.

Žinoma, kad kiekvienas gyventojas, planuojantis Vilniuje įsigyti butą, galvoja ne tik apie gyvenamąją aplinką, bet ypatingą dėmesį skiria ir būsto kokybei. AmberCity siūlo jaukius ir patogiai išplanuotus būstus su jaukiomis terasomis ir erdviais balkonais. Visuose butuose įmontuotos modernios šilumos kontrolės sistemos, dideli trijų stiklų langai su trigubu selektyvinio stiklo paketu. Priklausomai nuo konkrečių pirkėjų poreikių, siūlomi tiek pilnai įrengti, tiek dalinės apdailos butai.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai.

1 komentaras

  1. Tikrai vertas dėmesio nekilnojamo turto projektas, įdomu tik ar visi sklypai bus aptverti tvora ir ar turės automatinius vartus? Labai daug tokie dalykai prie gyventojų saugumo prisideda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>