Statytojai parduoda butus Vilniuje – kas siūloma pirkėjams?

Didėjantis Vilniaus gyventojų skaičius skatina nekilnojamojo turto pasiūlos augimą. Statytojai parduoda butus Vilniuje, žavinčius savo funkcionalumu, patogiu išplanavimu ir aukšta kokybe. Būstai orientuoti tiek į jaunų šeimų, tiek į vyresnių gyventojų poreikius. Itin daug dėmesio skiriama gyvenamosios aplinkos saugumui ir komfortui, statybinių medžiagų kokybei, naudojamų sistemų inovatyvumui.

Nauja statyba ar seni daugiabučiai?

Butas VilniujeNors naujos statybos butai kainuoja gerokai daugiau nei senos statybos daugiabučiai, nekilnojamojo turto brokeriai ragina išlikti objektyviems. Žinoma, pirkdami seną butą sutaupysite pirmines išlaidas, tačiau pagalvokite apie jūsų laukiančius remonto darbus, be to, tokios užduotys, kaip laiptinės atnaujinimas, gali tapti neįveikiamomis, nesulaukus kaimynų pritarimo. Abejonių kelia ir kaimynystė, paprastai tokie namai neturi nei stebėjimo sistemų, nei rakinamų vidinių kiemų. Iš kitos pusės, seni daugiabučiai įkurti patogiose miesto zonose, netoli vaikų darželių ar mokyklų. Mažesnė būsto kaina leidžia išvengti paskolos naštos arba ją maksimaliai sumažinti. Tiesa, jei nusprendėte imti paskolą, nepamirškite visų pirma pasikalbėti su banku ar kredito teikėju – paprastai naujos statybos būstams rodomas didesnis palankumas, todėl paskolos suteikiamos lengvesnėmis sąlygomis.

Būsto lokacija ir gyvenamoji aplinka

Ieškodami svajonių namų, neapsiribokite vidiniu buto išplanavimu. Labai svarbu įvertinti gyvenamąją aplinką ir vietą. Rekomenduojame rinktis namus struktūriškai patogioje miesto zonoje, pvz., Naujamiestyje, iš kur miesto centrą pasieksite vos per kelias minutes. Be to, nauji butai Naujamiestyje atitinka ramybės ieškančių pirkėjų lūkesčius – būdamas visai arti centro, projektas įrengtas atokiau nuo triukšmingų gatvių, neužstatytas kitų objektų gausa. Visai šalia – apšviesta ir rekonstruota alėja, netoliese – vaikų darželiai, didieji prekybos centrai, sporto klubas, kino teatras, viešojo transporto stotelės. Daug dėmesio skiriama gyvenamosios aplinkos saugumui – namus saugo rakinamos laiptinės, vidiniai kiemai, patogios automobilių stovėjimo aikštelės.

Įvertinkite kiekvieną smulkmeną!

Kad jaustumėtės patogiai ir komfortiškai, neskubėkite priimti sprendimo – itin didelė būstų pasiūla atitiks individualius jūsų lūkesčius, todėl gerai pagalvokite, kokio dydžio namus pirksite. Įvertinkite ne tik dabartinius savo poreikius, bet ir ateities perspektyvas, pvz., jei planuojate šeimos pagausėjimą, greičiausiai, dviejų kambarių butas jums bus per mažas. Nepamirškite ir tokių svarbių smulkmenų kaip langų kryptis, balkono dydis ir erdvumas, pro langą matomas vaizdas ir t. t. Atsižvelgiant į individualius pirkėjų pageidavimus, klientams siūlomi tiek dalinės apdailos, tiek pilnai įrengti butai.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai ir pažymėta .

1 komentaras

  1. Pritariu, kiekviena smulkmena labai svarbi. Man asmeniškai renkantis būstą buvo labai svarbi jo vieta, šildymo sistema, rekuperatoriaus įrengimas, taip pat ar tai naujas ar senesnio pastatymo būstas. Manau kiekvienas turi susidaryti savo kriterijų sąrašą bei pasitarti su specialistais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>