4 naujausi elektromobiliai 2021 metais

Nors Lietuvoje elektromobiliai tik pradeda skintis kelią, tačiau jų gamintojai, rodos, turi plačių užmojų ateičiai ir genialių idėjų, kurias ruošiasi įgyvendinti artimiausiu metu. Kadangi Europos Sąjungoje ir JAV pastebimas elektra varomų automobilių pardavimų didėjimas, sparčiai kuriami nauji, įdomūs ir praktiški modeliai.

Apžvelgsime keletą naujausių elektromobilių, turėjusių pasirodyti 2021 metais. Kai kurie iš jų pasižymi ekstravagantiška arba galima sakyti keista išvaizda, todėl pradėsime nuo mums labiau priimtinų savo išvaizda elektromobilių, tuo labiau, kad jų techninės savybės yra labai geros.

1. Elektromobiliai BMW iX3 ir BMW i4

BMW iX3 turi taip visų pamėgtą visureigio kėbulo tipą, dėl to jis tampa dar patrauklesnis. Jo techninės savybės taip pat labai geros. Vienu įkrovimu jis gali įveikti iki 460 km, o greitojo įkrovimo stotelėje 100 kilometrų galima įkrauti per 20 minučių. Variklio galia 210 kW, akceleracija – 6,8 sekundės.

BMW i4 tai puikios išvaizdos elektromobilis, sukurtas maloniam vairavimui. Versija eDrive40 gali įveikti net 590 kilometrų, akceleracija – 5,7 sekundės, variklio galia 250 kW (340 AG).

Šiuos pažangiausius elektromobilius jau galima užsakyti Lietuvoje „Krasta Auto“ salonuose.

2. „Audi Q4 e-tron“

Šis „Audi“ elektromobilis savo išvaizda per daug neišsiskiria, tačiau atrodo šiuolaikiškai, todėl galėtų būti priimtinas lietuviams ir europiečiams. Tačiau jo galimybės šiek tiek mažesnės: nuvažiuojamas atstumas 310 km, 100 km įsibėgėja per 9 sekundes. Baterijos talpa 58 kWh.

3. Aspark Owl

Ko reikėtų tikėtis iš japonų – greičiausiai jų elektromobiliai turėtų stebinti. Taip ir yra, naujas modelis „Aspark Owl“ stebina įspūdinga išvaizda ir sportiškumu. Visos automobilio linijos užapvalintos, galas susiaurintas ir pakeltas, o elektromobilis šiek tiek primena lėktuvą. Kai kurios techninės savybės taip pat stulbina – galimas 400 km per valandą greitis, įsibėgėjimas 100 km per 1,69 sekundės. Pilnu įkrovimu nuvažiuojamas atstumas 450 km.

4. Lucid Air

Šį puikų modelį sukūrė „Lucid Motors ir „Electrify Amerika“. Geriausios jo savybės tai šiuolaikiška, patraukli išvaizda ir itin greitas įkrovimas. Po 20 minučių krovimo elektromobiliai „Lucid Air“ gali nuvažiuoti 482 km, o iš viso – 550 km.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>