Naminių gyvūnų pavojus kompiuteriui

Ar kas nors jums yra sakęs, kad turint naminių gyvūnų, PC repair London, desktop repair gali reikėti dažniau? Arba, ne dažniau, bet tiesiog yra papildomų rizikų, kad teks ieškoti macbook pro repair, mac repair? Tad jeigu to nežinojote anksčiau, metas susipažinti su tikra tiesa. Naminiai gyvūnai gali pakenkti jūsų kompiuteriui. Ypatingai tada, jeigu nemokėsite pasirūpinti šiais reikalais.

Laidai

PCVienas itin dažnai pasitaikančių interneto arba kompiuterio laidų nutraukimo atvejis yra tada, kai laidus būtent nugraužia augintiniai. Kartais katės, žiurkėnai, bet dažniausiai šunys. Dar dažniau – maži mieli šuniukai, kuriems dygsta dantys, ir kurie labai nori ką nors pagraužti. Giedrė prisimena, kaip šunelis nugraužė šviesolaidžio laidą:„Paėmiau šunelį iš prieglaudos. Vargšas buvo toks mielas, toks nekaltas. Nieko blogo kambaryje nedarė, daiktų negraužė. Dar tik kelias dienas jį turėjau. Naktimis užsidarydavau kitame kambaryje, kartais šunelis išsigandęs bandydavo spardyti tas duris, draskyti, kad patektų. Vieną rytą atsikėliau ir pamačiau, kad interneto kabelis nugraužtas toje vietoje, kur eina durys. Matyt jis bandė patekti ir per kabelį prasirausti dėl to ir nugraužė. Dar bandžiau pati jungti su lipnia juosta, bet optinio kabelio taip lengvai nepajungsi… Teko kviestis meistrus ir suploti apvalią sumą“, – pasakoja moteris. Ne vieną istoriją apie nugraužtus netgi interneto arba pakrovėjų laidus, kompiuterio maitinimo kabelius, turi ir kiti šunų augintojai. Tad išvada – kabelius reikia slėpti, ką įmanoma, užkelti aukščiau.

Plaukai ir pūkai

Dar vienas pavojus kompiuteriui, kai namuose yra augintinių – jų kailis. Jeigu augintinis ypatingai šeriasi, turi labai ilgą kailį kaip koks kolis, tuomet pūkai bus ne tik ant žemės, bet ir dengs baldus bei skraidys ore. Tad stenkitės dažnai juos valyti, vėdinkite patalpas. Jokiu būdu niekada nedėkite nešiojamojo kompiuterio ant pūkuotos kėdės, sofos ar stalo. Tie pūkai pateks per ventiliacines angas į kompiuterį, užkimš aušintuvą, tada užkais procesorius, tada lėtės darbas, o galiausiai gal ir visas kompiuteris išleis savo paskutinįjį atodūsį…

Numestas įrenginys

Be viso to, labai energingas gyvūnas gali ir numesti kompiuterį, esantį nestabilioje pozicijoje. Tad turėkite omenyje, kad esate ne vienintelis Visatos Judintojas, bet yra ir daugiau tokių, kurie gali kažką padaryti. Tad neleiskite augintiniams mėtyti jūsų daiktų, laikykite daiktus saugiai, o augintinius dresuokite, mokykite geresnių manierų, idant viskas tikrai būtų gerai.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>